Neden Seo Danışmanlık

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Ne Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli kafalı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle çıkmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çalışması Ne Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her zaman kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir ciğeri optimizasyonlar, teknik yapı ve sağlam ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak selim ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her zaman muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ödemek icabında anahtar sözcük aralıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt kafalıklar halinde inceleyerek, elbette bol bir SEO çalışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Kuruluşlır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının rahatça gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel ciğereriklerimiz, masumca ve hızlı şifre gestaltsı, kullanıcı dostu aralık yan ve belli kafalı arama motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda ana amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin horda şehir ciğeri SEO mevzularını alt kafalıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız ovalar ne derece kaliteli ve tabii olursa, o derece şahsiyet ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam ciğereriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Kuruluşlır?
Metanetli derunğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hesap hasetmüzde çok değteamülti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik yek başına yerinde olmadı. Imdi kaliteli ve tabii ciğererik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Pekâlâ sağlam ciğereriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan ciğererik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mesafeştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli aralıkç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Kimisi kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yerinde değildir. Bunun en anlı şanlı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değteamültirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl kafalık kadar alt kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt kafalıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere rahatça ulaşılabilmesi namına derunğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Mebdelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve alt kafalıklarımızda kesinlikle gaye anahtar sözcük ile kafalamamız botlara ciğererik hakkında bol bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı anlatım edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl kafalığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten aşkın H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka kafalık etiketlerinden daha muhteşem olduğu ciğerin bir sayfanın gerçek asıl kafalığının anlaşılması konusunda sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sermaye kafalıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu alt kafalıklar ile anlatım edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve başka alt kafalıklar ise gene selim bir hiyerarşide çıkmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Hijyen Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite noktaınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve abes bir şifre gestaltsı adına masumca ve rahatça taranabilir bir şifre gestaltsı ile karşılaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Ne Artırılır
Sahife çabuklukı, derunğin kullanıcı tarafından hayallenene derece güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden zaman ile de ölçülebilmektedir. Sahife çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha aşkın zaman kazıklamak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O zaman hemen temelı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu yerında Gzip tasarrufı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve abes tüm karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde onarmak adına, 2 yahut daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Bir küme Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kadar birbir hayli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Süflidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe bentlı ceninisakıt izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ bağlanaksına malik sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise ciğererik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Kontra halde yarar beklerken pert müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı selim indirdiğinde, mukteza alanlarda mahal kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını kritik oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçbol kenarıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz tasarımlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ödemek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçek amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem derunğin oluş süresini anlatım etmektedir. Koskocaman ciğererik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük methalinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ödemek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl derece güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin daşenlerin selim boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik değerlerine malik sıfır görseller, konu yüklenene derece güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği ciğerin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından bol vergilanmasını ve arama neticelerinda selim indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; konu kafalıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, selim konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks kayıplarına maksat heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygun ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en muhteşem hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en muhteşem nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çalışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Aksi tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, anlayışsız dilküşü çetin yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çalışmalara, bir başka değteamülle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google selim orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok daha duygun davranılması gereken sermaye olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara arz etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir kafakalarına referans ödemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en muhteşem ve nazik teltik burada kafalıyor. SEO ile ait zevat, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, çok ve kalitesiz haber sitelerinden alınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept tabii yollardan alınmayan ve ücretli alınan bağlanaklar adına, kaliteli ve güncel ciğererikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, kredi ve satış peşışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Bağımlı ki ne derece uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız gestaltsı olması nedeniyle, projeye özel çalışma gestaltlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, selim bir çalışma maksatı oluşturarak, teamüllemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, selim ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza makul çalışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size makul stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir