Neden Seo Analiz

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Elbette Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli mirlı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta bulunmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her hin nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent ciğeri optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak çın ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek gerekirse anahtar sözcük meyanştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun mirlıklar halinde inceleyerek, nite çok bir SEO çallıkışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Kuruluşlır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel ciğereriklerimiz, sili ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu meyan yan ve belli mirlı taharri motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda asliye amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin zirda kent ciğeri SEO mevzularını madun mirlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız makaslamaklar ne kadar nitelikli ve doğal olursa, o kadar nüfus ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı ciğereriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Kuruluşlır?
Metin derunğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu keyfiyet günümüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik vahit başına yerinde olmadı. Daha çok nitelikli ve doğal ciğererik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size veri verdik. Peki dayanıklı ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan ciğererik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biraşırı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biraşırı görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Açıklıkştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz biraşırı meyanç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu keyfiyet, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Sözcük Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak yerinde değildir. Bunun en yalabık kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana mirlık kabil madun mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı madun mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt mirlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere huzurlu ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun mirlıklarımızda kesinlikle nişane anahtar sözcük ile mirlamamız botlara ciğererik hakkında çok bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mirlıklarımızı söyleyiş edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana mirlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten zait H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka mirlık etiketlerinden henüz mefret evetğu ciğerin bir sayfanın esas ana mirlığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun husus mirlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu madun mirlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve başka madun mirlıklar ise gene çın bir hiyerarşide bulunmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabaı ve Harbi Kod Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite noktaınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve zait bir harf mimarisı yerine sili ve huzurlu taranabilir bir harf mimarisı ile hakkındalaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sahife çabaı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Sahife hükümı, derunğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene kadar güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hin ile de ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir çabaı Illet Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz zait hin teşyi etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O hin hemen bazı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci kanatında Gzip kullanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve zait tüm karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde olmak yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabil biraşırı dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faziletli trafiğe demetlı bağan izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ bağlanaksına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise ciğererik dağıtım ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hükümımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Aksi halde fayda beklerken pert rüyet durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı çın indirdiğinde, muktezi alanlarda zemin düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeççok canipıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta esas amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna nazaran zirdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk antrei sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret derunğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Cesim ciğererik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Doğrusu sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran antreinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin çın boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik değerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği ciğerin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla çok alacaklanmasını ve taharri neticelerinda çın indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mirlıca parametreler; konu mirlıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, çın konu adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarz açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duygulu ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en mefret hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en mefret nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, son dcivarüşü baskı yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir değişik değçalışmale “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google çın orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması gereken husus olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler ciğerin tehlike yer etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir mirkalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en mefret ve kritik yanılgı burada mirlıyor. SEO ile müteallik kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, sıkı ve kalitesiz bilgi sitelerinden allıkınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept doğal yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlanaklar yerine, nitelikli ve aktüel ciğererikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, çın bir çallıkışma düşünceı oluşturarak, çalışmalemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, çın ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi akla yatkın çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir