İstanbul Seo Uzmanı

SEO Nedir, Katıksız SEO Çtuzakışması Ne Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çtuzakışması Ne Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her gün nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir sinei optimizasyonlar, uran yapı ve tekst sineerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tespit etmek gerekirse anahtar kelime fasılaştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir sinei ve dışı konularını elan detaylı ve ast sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle güzel bir SEO çtuzakışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Binalır?
Kent sinei SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının gamsız gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel sineeriklerimiz, hijyen ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu fasıla sima ve belli sarrafiyelı kontrol motoru etiketleridir. Kent sinei optimizasyonunda bel kemiği hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız sinein kötüda şehir sinei SEO konularını ast sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız yazılar ne kadar nitelikli ve saf olursa, o kadar koca sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst sineeriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Binalır?
Metanetli yürekğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu konum hasetmüzde çok bileğsorunti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik hareketsiz başına yeterli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve saf sineerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Pekâlâ tekst sineeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Ne sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan sineerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Araştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz fasılaç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu konum, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lafız Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 kelime geneı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en güzel denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğsoruntirebilirsiniz.

4- Başlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl sarrafiyelık üzere ast sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir sarrafiyelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere gamsız ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları içre geçerlidir. Başlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve ast sarrafiyelıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar kelime ile sarrafiyelamamız botlara sineerik için güzel bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı deyiş edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl sarrafiyelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden ziyade H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür sarrafiyelık etiketlerinden elan balaban evetğu sinein bir sayfanın köken asıl sarrafiyelığının anlaşılması dair iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast süje sarrafiyelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu ast sarrafiyelıklar ile deyiş edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve öbür ast sarrafiyelıklar ise gene rast bir hiyerarşide bulunmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Akman şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir harf strüktürsı alegori hijyen ve gamsız taranabilir bir harf strüktürsı ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Konu şiddetı, yürekğin kullanıcı tarafından hayaletlenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren gün ile bile ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent Güçı Neden Önemli?
Öncelikle şehir şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan ziyade gün etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O gün sadece bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu yakaında Gzip yararlanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu sorunlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde olmak alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir sinein bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere birsonsuz dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüce trafiğe bağlı sakıt izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, sakıt internet bağlantısına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise sineerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, müntesip dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman fasılaştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken muhatara görme durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, zaruri alanlarda yer alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını önemlice oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel katıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tespit etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında köken amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna göre kötüdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban yürekğin tekevvün süresini deyiş etmektedir. Yetişkin sineerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tespit etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan karşılık süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl kadar sabık süre içinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene kadar sabık süre içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği sinein ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent sinei SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel idraklanmasını ve kontrol neticelerinda rast indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sahife sarrafiyelıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, rast sahife bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir takviye almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına reviş harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çtuzakışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygulu ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en balaban hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en balaban nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Negatif tespitlere verilen artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dilküşü yüküm yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir sair bileğsorunle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan duygulu davranılması gereken süje olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler sinein muhatara bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir sineerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir sarrafiyekalarına referans tespit etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en balaban ve kritik teltik burada sarrafiyelıyor. SEO ile müntesip eşhas, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, tombul ve kalitesiz ses seda sitelerinden tuzakınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu stil saf yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan bağlantılar alegori, nitelikli ve aktüel sineerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişileri en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf strüktürsı olması yüz, projeye özel çtuzakışma strüktürlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, rast bir çtuzakışma planı oluşturarak, sorunlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, rast ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri normal çtuzakışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size normal stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir