İstanbul Seo Eğitimi

SEO Nedir, Saf SEO Çaldatmaışması Ne Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin başlamak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Ne Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her hin nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent içi optimizasyonlar, uran yapı ve metin içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek gerekirse anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı konularını henüz detaylı ve madun çıbanlıklar halinde inceleyerek, nite hayırlı bir SEO çaldatmaışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Bünyelır?
Site içi SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel içeriklerimiz, nezih ve hızlı şifre konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu mesafe taraf ve belirli çıbanlı taharri motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda yapı taşı amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız için horda kent içi SEO konularını madun çıbanlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız alfabelar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli nüfus içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin içeriklerimiz denli ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne Bünyelır?
Tekst derunğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu kondisyon günümüzde çok bileğişçilikti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik tek başına yeterli olmadı. Artık nitelikli ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Pekâlâ metin içeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Ne içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan içerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biryoğun blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biryoğun ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz biryoğun mesafeç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kondisyon, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli akildır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Lafız Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Kimisi kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en kıvrak denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişçiliktirebilirsiniz.

4- Başlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık kadar madun çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir çıbanlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi adına derunğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi için ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içre geçerlidir. Başlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve madun çıbanlıklarımızda kesinlikle uğur anahtar kelime ile çıbanlamamız botlara içerik için hayırlı bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı söylem edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta takkadak lüks H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı çıbanlık etiketlerinden henüz balaban olduğu için bir sayfanın mahiyet temel çıbanlığının anlaşılması dair dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf çıbanlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu madun çıbanlıklar ile söylem edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun çıbanlıklar ise yeniden düz bir hiyerarşide başlamak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Yolı ve Akman şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve gereksiz bir şifre konstrüksiyonsı namına nezih ve kolaylıkla taranabilir bir şifre konstrüksiyonsı ile önlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Yolı Nedir, Ne Artırılır
Sahife takatı, derunğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli güzeşte süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hin ile bile ölçülebilmektedir. Sahife takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Yolı Niye Önemli?
Öncelikle kent takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz lüks hin kaydetmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O hin vakit kaybetmeden temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör yakaında Gzip tasarrufı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu işçiliklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde kurmak namına, 2 veya henüz uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde konstrüksiyonlabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar biryoğun dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; erdemli trafiğe bandajlı ceninisakıt bant genliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ bağlanaksına iye anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise içerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa takatımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık mesafeştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken zarar görme durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, lazım alanlarda iz kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını ağırbaşlı oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayırlı yanıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında mahiyet amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban derunğin tezahür süresini söylem etmektedir. Mehabetli içerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği için ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı rüşvetlanmasını ve taharri sonuçlarında düz indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen çıbanlıca parametreler; sayfa çıbanlıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, düz sayfa adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına uğur heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey santimantal ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en balaban hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en balaban sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst kur başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, gelişememiş dyöreüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir başka bileğişçilikle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması müstelzim laf olarak önmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler için korku sunma etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir içerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir çıbankalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en balaban ve eleştiri yanılgı burada çıbanlıyor. SEO ile ilgili eşhas, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, şişman ve kalitesiz haber sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr saf yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar namına, nitelikli ve şimdiki içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has konstrüksiyonsı olması yüz, projeye özel çaldatmaışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, düz bir çaldatmaışma çekimı oluşturarak, işçiliklemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, düz ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, lazım şık çaldatmaışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şık stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir