İstanbul Seo Danışmanlık

SEO Nedir, Doğal SEO Çalışması Nite Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, taharri motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli serlı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olmak üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çalışması Nite Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her devran birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site kucaki optimizasyonlar, beceri yapı ve dayanıklı kucakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak yakınlarında ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ödemek gerekirse anahtar söz antraktştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site kucaki ve dışı konularını daha detaylı ve ast serlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle dobra bir SEO çalışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Kuruluşlır?
şehir kucaki SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel kucakeriklerimiz, temiz ve hızlı kod konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu antrakt çehre ve belli serlı taharri motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda asıl hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız kucakin adida site kucaki SEO konularını ast serlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, yazım hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız ovalar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar isim kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı kucakeriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Kuruluşlır?
Dayanıklı içeriğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hava günümüzde çok bileğemekti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik bir numara başına yeterli olmadı. Imdi birinci sınıf ve tabii kucakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size selen verdik. Peki dayanıklı kucakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nite kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan kucakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biryoğun blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biryoğun ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Araştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biryoğun antraktç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akıllıdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Lafız Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu selen tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en alımlı çalımlı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğemektirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne serlık kabil ast serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı ast serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere huzur ulaşılabilmesi namına içeriğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve ast serlıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar söz ile serlamamız botlara kucakerik karşı dobra bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına serlıklarımızı tabir edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne serlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten ziyade H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka serlık etiketlerinden daha kebir olduğu kucakin bir sayfanın gerçeklik anne serlığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast husus serlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast serlıklar ile tabir edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve başka ast serlıklar ise gine yakınlarında bir hiyerarşide olmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabuklukı ve Arı Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite noktaınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod konstrüksiyonsı namına temiz ve huzur taranabilir bir kod konstrüksiyonsı ile kontralaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Nite Zaitrılır
Sayfa ivintiı, içeriğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren devran ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

şehir çabuklukı Niye Önemli?
Öncelikle site ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha ziyade devran görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O devran çabucak bazı müessir hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu cenahında Gzip kullanımı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu emeklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde yaratmak namına, 2 yahut daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site kucakin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabil biryoğun dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faik trafiğe bandajlı sakıt izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ irtibatsına mevla sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise kucakerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on antraktştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken beis görme durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakınlarında indirdiğinde, vacip alanlarda konum yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını kritik oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdobra üstıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ödemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta gerçeklik amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna gereğince adidaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir içeriğin oluşma süresini tabir etmektedir. Yetişkin kucakerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Yani sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran girizgâhinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ödemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne kadar sabık süre içerisinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin yakınlarında boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene kadar sabık süre içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği kucakin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından dobra algılanmasını ve taharri neticelerinda yakınlarında indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen serlıca parametreler; sahife serlıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, yakınlarında sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına yol açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli hassas ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en kebir hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en kebir sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çalışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları saptama etmek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, aptal dyöreüşü baskı yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir özge bileğemekle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google yakınlarında orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim husus olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler kucakin tehlike en etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir serkalarına referans ödemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en kebir ve kritik hata burada serlıyor. SEO ile müteallik eşhas, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, kalın ve kalitesiz haber sitelerinden alınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo tabii yollardan alınmayan ve ücretli alınan irtibatlar namına, birinci sınıf ve güncel kucakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Basıcı ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf konstrüksiyonsı olması yüz, projeye özel çalışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, yakınlarında bir çalışma tasarı oluşturarak, emeklemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, yakınlarında ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip normal çalışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size normal stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir