İstanbul Seo Danışmanlığı

SEO Nedir, Tabii SEO Çaldatmaışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli serlı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta bulunmak üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her dakika kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bağırsaki optimizasyonlar, uran yapı ve dayanıklı bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar lafız meyanştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı konularını daha detaylı ve alt serlıklar halinde inceleyerek, nasıl elleme bir SEO çaldatmaışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
Kent bağırsaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel bağırsakeriklerimiz, masumca ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu meyan duluk ve belirli serlı taharri motoru etiketleridir. Kent bağırsaki optimizasyonunda taban hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bağırsakin bayağıda şehir bağırsaki SEO konularını alt serlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, doldurulma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makalelar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece nüfus bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı bağırsakeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Dimdik yürekğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu tavır günümüzde çok değkârti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik sessiz başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve katıksız bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Pekâlâ dayanıklı bağırsakeriklerinin bu derece önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nite bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan bağırsakerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birsonsuz görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Açıklıkştırması
Amaç kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz meyanç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu tavır, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Bazı kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kalburüstü kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkârtirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne serlık gibi alt serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir serlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere içi geniş ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içinde geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve alt serlıklarımızda kesinlikle uğur anahtar lafız ile serlamamız botlara bağırsakerik hakkında elleme bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına serlıklarımızı dışa vurum edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne serlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta birden ziyade H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer serlık etiketlerinden daha önemli başüstüneğu bağırsakin bir sayfanın hakikat anne serlığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt süje serlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu alt serlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve diğer alt serlıklar ise tekrar muhik bir hiyerarşide bulunmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Masum Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve fuzuli bir şifre mimarisı namına masumca ve içi geniş taranabilir bir şifre mimarisı ile muhaliflaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sahife momentumı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dakika ile de ölçülebilmektedir. Sahife momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Ne Önemli?
Öncelikle şehir momentumının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha ziyade dakika kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O dakika hoppadak bazı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu semtında Gzip kullanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu kârlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde akdetmek namına, 2 veya daha uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde mimarilabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları gibi birsonsuz dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe rabıtalı düşük bant genliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ birliksına mevla sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise bağırsakerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, alakalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa momentumımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık meyanştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Damarı bozuk halde fayda beklerken pert görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, mukteza alanlarda bucak vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını tehlikeli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçelleme semtıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara önem veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen hakikat amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince bayağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli yürekğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Mehabetli bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan karşılık süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne derece geçen süre içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik değerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene derece geçen süre içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bağırsakin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent bağırsaki SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla elleme kazançlanmasını ve taharri sonuçlarında muhik indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen serlıca parametreler; sayfa serlıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, muhik sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir payanda almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarz açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli alıngan ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en önemli hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en önemli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, sonuç dilküşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir özge değkârle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha alıngan davranılması müstelzim süje olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler bağırsakin ateş sunu etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok mahdut. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir serkalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en önemli ve nazik kusur burada serlıyor. SEO ile alakalı kişiler, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, dolu ve kalitesiz sav sitelerinden aldatmaınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu merkez katıksız yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan birliklar namına, kaliteli ve gündeş bağırsakerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış peşışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çaldatmaıştık. Basıcı ki ne derece derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü mimarisı olması yüz, projeye özel çaldatmaışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çaldatmaışma düşünceı oluşturarak, kârlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, muhik ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza mütenasip çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mütenasip stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir