İstanbul Seo Analiz

SEO Nedir, Saf SEO Çdüzenışması Kesinlikle Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli kafalı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Kesinlikle Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her gün nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent dâhili optimizasyonlar, uran yapı ve dimdik dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak güzel ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak icabında anahtar söz açıklıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun kafalıklar halinde inceleyerek, ne oflaz bir SEO çdüzenışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Dokumalır?
Site dâhili SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel dâhileriklerimiz, sili ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu açıklık çehre ve belirli kafalı arama motoru etiketleridir. Site dâhili optimizasyonunda zemin gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız dâhilin bayağıda kent dâhili SEO mevzularını madun kafalıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız alfabelar ne denli nitelikli ve natürel olursa, o denli insan dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik dâhileriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Dokumalır?
Tekst dâhilğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hava günümüzde çok bileğnöbetti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik hiçbir başına ehliyetli olmadı. Daha çok nitelikli ve natürel dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Evet dimdik dâhileriklerinin bu denli önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan dâhilerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birşu denli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birşu denli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birşu denli açıklıkç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hava, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Kelime Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Ancak bu bilgi tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en anlı şanlı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğnöbettirebilirsiniz.

4- çıbanlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana kafalık üzere madun kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt kafalıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere aldırmaz ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. çıbanlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içre geçerlidir. çıbanlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun kafalıklarımızda kesinlikle maksat anahtar söz ile kafalamamız botlara dâhilerik için oflaz bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı anlatım edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana kafalığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak zait H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair kafalık etiketlerinden henüz balaban olduğu dâhilin bir sayfanın kök ana kafalığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun konu kafalıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun kafalıklar ile anlatım edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve vesair madun kafalıklar ise gine güzel bir hiyerarşide tutulmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Ivintiı ve Eksiksiz Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite noktaınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve zait bir kod dokuması yerine sili ve aldırmaz taranabilir bir kod dokuması ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Kesinlikle Artırılır
Sahife yolı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren gün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Ivintiı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz zait gün kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O gün hemen bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce takdimci tarafında Gzip kullanımı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve zait tüm karakterler) Bu nöbetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde tamir etmek yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde dokumalabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere birşu denli dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mualla trafiğe ilgilı sakıt izole bant genişliği, hatalı database sorguları, sakıt internet ilişkisına mevla takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise dâhilerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı açıklıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Aksi halde kâr beklerken ziyan müşahede durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun aksamındaki resimleri zait yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı güzel indirdiğinde, gerekli alanlarda yer meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçoflaz cenahıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta kök amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna gereğince bayağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban dâhilğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Muhteşem dâhilerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran antreinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana denli geçen süre içerisinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin güzel boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene denli geçen süre içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği dâhilin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site dâhili SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla oflaz kazançlanmasını ve arama neticelerinda güzel indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; sayfa kafalıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, güzel sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına usul heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygulu ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en balaban hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en balaban nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, art dkarşıüşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir ayrıksı bileğnöbetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google güzel orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması müstelzim konu olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler dâhilin tehlike en etmektedir.

Saf Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok dümdüz. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir kafakalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en balaban ve kritik hata burada kafalıyor. SEO ile ilgili kişiler, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kesif ve kalitesiz bilgi sitelerinden düzenınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup natürel yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan ilişkilar yerine, nitelikli ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, itibar ve satış geriışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız dokuması olması sebebiyle, projeye özel çdüzenışma dokumalması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, güzel bir çdüzenışma niyetı oluşturarak, nöbetlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, güzel ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli elverişli çdüzenışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size elverişli stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir