İstanbul Seo Anahtar Kelime

SEO Nedir, Saf SEO Çallıkışması Elbette Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli kellelı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yapmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her vakit nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir dâhili optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak gerekirse anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir dâhili ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun kellelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle sağlıklı bir SEO çallıkışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Kuruluşlır?
şehir dâhili SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel dâhileriklerimiz, kılıklı ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu boşluk yan ve belirli kellelı arama motoru etiketleridir. şehir dâhili optimizasyonunda temel gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız dâhilin bayağıda şehir dâhili SEO mevzularını madun kellelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız kırlar ne derece nitelikli ve tabii olursa, o derece erkek dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı dâhileriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Kuruluşlır?
Dimdik yürekğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidiş hasetmüzde çok bileğişçilikti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik tenha başına yeterli olmadı. Daha çok nitelikli ve tabii dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Evet dayanıklı dâhileriklerinin bu derece önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan dâhilerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşkın blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Fasılaştırması
Garaz kitlenizin sorularına yanıt veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biraşkın boşlukç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidiş, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Kelime Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en kıvrak aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişçiliktirebilirsiniz.

4- Kellelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kellelık kabilinden madun kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere geniş ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Kellelıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları süresince geçerlidir. Kellelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve madun kellelıklarımızda behemehâl hedef anahtar lügat ile kellelamamız botlara dâhilerik hakkında sağlıklı bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kellelıklarımızı söylem edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kellelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten lüks H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair kellelık etiketlerinden daha muhteşem olduğu dâhilin bir sayfanın temel anne kellelığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bahis kellelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu madun kellelıklar ile söylem edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve vesair madun kellelıklar ise yine rast bir hiyerarşide yapmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Arı Kod Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve lüzumsuz bir kod strüktürsı alegori kılıklı ve geniş taranabilir bir kod strüktürsı ile karşıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Konu Süratı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Konu yolı, yürekğin kullanıcı tarafından sahnelenene derece güzeşte süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Konu yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Süratı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha lüks vakit geçirmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O vakit hoppadak bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce sunucu yüzında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu işçiliklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde gerçekleştirmek alegori, 2 veya daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Lüks Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir dâhilin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden biraşkın dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe bentlı ceninisakıt bant kocaliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet bağlantısına sahip sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile mütalaaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise dâhilerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman boşlukştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Ters halde fayda beklerken ziyan rüyet durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, mukteza alanlarda iz meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını sağlam oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçsağlıklı üstıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen temel amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem yürekğin tekevvün süresini söylem etmektedir. Muhteşem dâhilerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Yani sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran methalinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne derece güzeşte müddet içinde, sayfada bulunan deşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene derece güzeşte müddet içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği dâhilin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir dâhili SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından sağlıklı rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda rast indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve açıklamaları, yürek etiketleri, rast sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir payanda almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına racon açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok alıngan ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en muhteşem hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en muhteşem sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları tespit etmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dyöreüşü mecburiyet yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir gayrı bileğişçilikle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok daha alıngan davranılması müstelzim bahis olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler dâhilin muhatara yer etmektedir.

Saf Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok gösterişsiz. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir kellekalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en muhteşem ve ciddi kusur burada kellelıyor. SEO ile ilişkin zevat, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, şişman ve kalitesiz sava sitelerinden allıkınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu şekil tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlantılar alegori, nitelikli ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne derece etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf strüktürsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma strüktürlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, işçiliklemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, rast ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza oranlı çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size oranlı stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir