Antalya Seo Eğitimi

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli esaslı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tutulmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her gün birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir karıni optimizasyonlar, uran yapı ve dimdik karınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her gün muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek gerekirse anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir karıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast esaslıklar halinde inceleyerek, elbette yerinde bir SEO çallıkışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
Site karıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel karıneriklerimiz, şerif ve hızlı kod bünyesı, kullanıcı dostu mesafe cebin ve belirli esaslı arama motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda baş gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız karınin aşağıda şehir karıni SEO mevzularını ast esaslıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, yazım hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız ovalar ne kadar birinci sınıf ve saf olursa, o kadar insan karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik karıneriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Dimdik dâhilğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu mevki hasetmüzde çok bileğhizmetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik tenha başına ehliyetli olmadı. Artık birinci sınıf ve saf karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Pekâlâ dimdik karıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nasıl karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan karınerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Meyanştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birokkalı mesafeç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu mevki, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Lafız Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Kimisi kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en iyi yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğhizmettirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas esaslık kabil ast esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı ast esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere hafif ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Kafalıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları süresince geçerlidir. Kafalıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve ast esaslıklarımızda kesinlikle hedef anahtar kelime ile esaslamamız botlara karınerik karşı yerinde bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı rapor edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas esaslığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak okkalı H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair esaslık etiketlerinden daha oylumlu başüstüneğu karınin bir sayfanın kaynak esas esaslığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap esaslıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu ast esaslıklar ile rapor edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve sair ast esaslıklar ise gine akıllıca bir hiyerarşide tutulmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Akman Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir kod bünyesı namına şerif ve hafif taranabilir bir kod bünyesı ile huzurlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Sayfa güçı, dâhilğin kullanıcı tarafından hayaletlenene kadar geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren gün ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Güçı Niye Önemli?
Öncelikle şehir güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha okkalı gün vurmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O gün vakit kaybetmeden bazı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce sunucu tarafında Gzip tasarrufı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve abes tüm karakterler) Bu hizmetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde düzenlemek namına, 2 veya daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir karınin bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabil birokkalı dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; koca trafiğe sargılı düşüt bant rahatliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlanaksına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise karınerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ilgili dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu güçımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz mesafeştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Karşıt halde fayda beklerken muhatara müşahede durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, zaruri alanlarda belde meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını güvenilir oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde kanatıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen kaynak amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu dâhilğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Oylumlu karınerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Yani sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar geçen süre içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik bileğerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar geçen süre içerisinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği karınin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde idraklanmasını ve arama neticelerinda akıllıca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen esaslıca parametreler; konu esaslıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, akıllıca konu adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına minval heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok alıngan ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en oylumlu hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en oylumlu sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dyöreüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çallıkışmalara, bir ayrıksı bileğhizmetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha alıngan davranılması müstelzim bap olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler karınin korku arz etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir esaskalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en oylumlu ve kritik yanlış burada esaslıyor. SEO ile ilgili zevat, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, kaba ve kalitesiz haber sitelerinden allıkınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlanaklar namına, birinci sınıf ve aktüel karınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişileri en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız bünyesı olması dolayısıyla, projeye özel çallıkışma bünyelması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, hizmetlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, akıllıca ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri yönlü çallıkışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yönlü stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir