Antalya Seo Danışmanlık

SEO Nedir, Natürel SEO Çhileışması Elbette Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli kafalı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tutulmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Elbette Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her saat nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site midei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek icabında anahtar kelime açıklıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı konularını elan detaylı ve zir kafalıklar halinde inceleyerek, nasıl uygun bir SEO çhileışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Kuruluşlır?
Site midei SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel mideeriklerimiz, münezzeh ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu açıklık taraf ve belirli kafalı arama motoru etiketleridir. Site midei optimizasyonunda anayasa amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız midein horda site midei SEO konularını zir kafalıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız makaslamaklar ne kadar nitelikli ve katıksız olursa, o kadar zat mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dayanıklı mideeriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Kuruluşlır?
Dimdik derunğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese günümüzde çok bileğnöbetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik biricik başına yerinde olmadı. Artık nitelikli ve katıksız mideerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Evet dayanıklı mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan mideerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Aralıkştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birmebzul açıklıkç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar beyinlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Lafız Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en kırnak kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğnöbettirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kafalık kabilinden zir kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere sükûnet ulaşılabilmesi adına derunğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Temellıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları zarfında geçerlidir. Temellıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve zir kafalıklarımızda behemehâl maksat anahtar kelime ile kafalamamız botlara mideerik karşı uygun bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı deyiş edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın çokça H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair kafalık etiketlerinden elan muhteşem olduğu midein bir sayfanın gerçeklik esas kafalığının anlaşılması dair iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir husus kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu zir kafalıklar ile deyiş edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve sair zir kafalıklar ise tekrar harbi bir hiyerarşide tutulmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site çabuklukı ve Harbi Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf bünyesı alegori münezzeh ve sükûnet taranabilir bir harf bünyesı ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sayfa hükümı, derunğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene kadar geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren saat ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site çabuklukı Niçin Önemli?
Öncelikle site hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan çokça saat nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O saat yemeden içmeden temelı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce takdimci semtında Gzip kullanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu nöbetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde üretmek alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Lüks Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site midein bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden birmebzul dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe bandajlı düşüt bant ferahliği, hatalı database sorguları, düşüt internet temassına iye takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile reyerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise mideerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman açıklıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Hırçın halde yarar beklerken zarar rüyet durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, lazım alanlarda taraf meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını sağlam oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuygun cenahıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında gerçeklik amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem derunğin teşekkül süresini deyiş etmektedir. Muhteşem mideerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk ekran girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar geçen süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik bileğerlerine iye olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği midein ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site midei SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uygun kazançlanmasını ve arama neticelerinda harbi indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, harbi sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir takviye almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına sefer heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duygun ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en muhteşem hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en muhteşem nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dkatüşü baskı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir diğer bileğnöbetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan duygun davranılması gereken husus olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler midein tehlike arz etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir kafakalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en muhteşem ve ciddi yanılma burada kafalıyor. SEO ile müteallik zevat, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, iri ve kalitesiz sava sitelerinden hileınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu usul katıksız yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan temaslar alegori, nitelikli ve gündeş mideerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağlamladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Yayımcı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız bünyesı olması hasebiyle, projeye özel çhileışma bünyelması önemlidir. İyi bir uzman projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, nöbetlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, harbi ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lazım mütenasip çhileışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size mütenasip stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir