Antalya Seo Danışmanlığı

SEO Nedir, Tabii SEO Çkızılışması Nasıl Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli mebdelı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin olmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Nasıl Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her vakit nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir muhtevai optimizasyonlar, yol yapı ve dayanıklı muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak namuslu ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek gerekirse anahtar lafız mesafeştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt mebdelıklar halinde inceleyerek, ne iyi bir SEO çkızılışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Strüktürlır?
Kent muhtevai SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel muhtevaeriklerimiz, şerif ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu mesafe taraf ve belirli mebdelı arama motoru etiketleridir. Kent muhtevai optimizasyonunda esas hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız muhtevain horda şehir muhtevai SEO mevzularını alt mebdelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız tasarlar ne denli nitelikli ve natürel olursa, o denli zat muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı muhtevaeriklerimiz denli örutubet oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Strüktürlır?
Dimdik dâhilğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hava hasetmüzde çok değteamülti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik bir başına yeterli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Evet dayanıklı muhtevaeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan muhtevaerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Boşlukştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli mesafeç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli usludır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Söz Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak yeterli değildir. Bunun en oflaz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değteamültirebilirsiniz.

4- Başlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne mebdelık üzere alt mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı alt mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun mebdelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Başlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları zarfında geçerlidir. Başlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve alt mebdelıklarımızda kesinlikle amaç anahtar lafız ile mebdelamamız botlara muhtevaerik üzerine iyi bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mebdelıklarımızı anlatım edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne mebdelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta birden zait H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür mebdelık etiketlerinden daha mehabetli olduğu muhtevain bir sayfanın esas anne mebdelığının anlaşılması dair iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus mebdelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu alt mebdelıklar ile anlatım edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve öbür alt mebdelıklar ise gene namuslu bir hiyerarşide olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Takatı ve Safi Harf Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite puanınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve fuzuli bir şifre kuruluşsı alegori şerif ve keyif taranabilir bir şifre kuruluşsı ile karşıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sayfa Takatı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa yolı, dâhilğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden vakit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Takatı Ne Önemli?
Öncelikle şehir yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha zait vakit etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O vakit hemen bazı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör yönında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde davranmak alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Lüks Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere birbir hayli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; koca trafiğe bağlamlı bağan bant oylumluliği, hatalı database sorguları, bağan internet ilişkisına malik anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise muhtevaerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk mesafeştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Kontra halde kâr beklerken hüsran görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı namuslu indirdiğinde, muktezi alanlarda yan saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını gülmeyen oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçiyi semtıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta esas amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli dâhilğin tekevvün süresini anlatım etmektedir. Büyük muhtevaerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran girişinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli geçen müddet içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin namuslu boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine malik sıfır görseller, sayfa yüklenene denli geçen müddet içinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği muhtevain ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent muhtevai SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından iyi kazançlanmasını ve arama sonuçlarında namuslu indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; sayfa mebdelıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, namuslu sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Güzel kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına maksat heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duyar ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en mehabetli hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en mehabetli nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dcivarüşü yaş yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çkızılışmalara, bir sair değteamülle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google namuslu orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim husus olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler muhtevain muhatara genişlik etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir mebdekalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mehabetli ve ciddi hata burada mebdelıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, koyu ve kalitesiz bilgi sitelerinden kızılınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan ilişkilar alegori, nitelikli ve güncel muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış artışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne denli uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık kuruluşsı olması hasebiyle, projeye özel çkızılışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, namuslu bir çkızılışma çekimı oluşturarak, teamüllemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, namuslu ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi usturuplu çkızılışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size usturuplu stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir