Antalya Seo Analiz

SEO Nedir, Katıksız SEO Çtuzakışması Nasıl Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sürdürmek üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çtuzakışması Nasıl Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her devran kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir ciğeri optimizasyonlar, teknik yapı ve metanetli ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek vermek gerekirse anahtar lügat mesafeştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı konularını henüz detaylı ve zir sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, ne hayırlı bir SEO çtuzakışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Binalır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel ciğereriklerimiz, pak ve hızlı harf dokuması, kullanıcı dostu mesafe cebin ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda çizgi amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız ciğerin bayağıda şehir ciğeri SEO konularını zir sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız tasarlar ne kadar kaliteli ve katıksız olursa, o kadar zat ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli ciğereriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Binalır?
Sağlam derunğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu yer hasetmüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik bir numara başına yerinde olmadı. çıktı kaliteli ve katıksız ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Peki metanetli ciğereriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan ciğererik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birgeniş blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birgeniş ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Meyanştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birgeniş mesafeç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu yer, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akildır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Lafız Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en filinta muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Temellık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas sarrafiyelık gibi zir sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı zir sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun sarrafiyelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına derunğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Temellıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları zarfında geçerlidir. Temellıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve zir sarrafiyelıklarımızda behemehâl nişane anahtar lügat ile sarrafiyelamamız botlara ciğererik karşı hayırlı bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı dışa vurum edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas sarrafiyelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden zait H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair sarrafiyelık etiketlerinden henüz mehabetli olduğu ciğerin bir sayfanın soy esas sarrafiyelığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sayfa sarrafiyelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu zir sarrafiyelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve sair zir sarrafiyelıklar ise yine muhik bir hiyerarşide sürdürmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Takatı ve Aydınlık şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve lüzumsuz bir harf dokuması adına pak ve kolaylıkla taranabilir bir harf dokuması ile önlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Takatı Nedir, Nasıl Artırılır
Sayfa ivintiı, derunğin kullanıcı tarafından hayallenene kadar geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden devran ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Takatı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz zait devran takmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devran sadece temelı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu yüzında Gzip tasarrufı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu teamüllemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde sahip olmak adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde dokumalabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birgeniş dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; koca trafiğe demetlı düşük bant çokliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ bağlantısına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise ciğererik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Pahal halde yarar beklerken pert görme durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, vacip alanlarda iz yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını gerçek oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayırlı cihetıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek vermek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta soy amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna göre bayağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli derunğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. Cesim ciğererik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Doğrusu sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girişinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek vermek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar geçen müddet içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik bileğerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene kadar geçen müddet içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği ciğerin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından hayırlı vergilanmasını ve arama sonuçlarında muhik indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; konu sarrafiyelıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, muhik konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına erkân harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duyarlı ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en mehabetli hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en mehabetli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit etmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dönüşü yaş yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir özge bileğteamülle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması gereken sayfa olarak önmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler ciğerin ateş sunu etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok niteliksiz. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir sarrafiyekalarına referans vermek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mehabetli ve kritik kusur burada sarrafiyelıyor. SEO ile dayalı kişiler, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, kesif ve kalitesiz salık sitelerinden tuzakınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu hava katıksız yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan bağlantılar adına, kaliteli ve aktüel ciğererikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kadir ve satış geriışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Bağımlı ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf dokuması olması haysiyetiyle, projeye özel çtuzakışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çtuzakışma çekimı oluşturarak, teamüllemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, muhik ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip munis çtuzakışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir