Ankara Seo Optimizasyon Türkiye

SEO Nedir, Natürel SEO Çalışması Nasıl Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, taharri motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile yaraşır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta başlamak üzere tüm taharri motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çalışması Nasıl Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her saat kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent içi optimizasyonlar, uygulayım yapı ve tekst içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak güzel ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek icabında anahtar kelime boşlukştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı konularını elan detaylı ve zir başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nite iyi bir SEO çalışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Mimarilır?
Kent içi SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel içeriklerimiz, ak ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu boşluk yüzey ve belli başlangıçlı taharri motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda zemin gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız için zirda kent içi SEO konularını zir başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, yazım hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız ovalar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece zat içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst içeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Mimarilır?
Tekst derunğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu durum günümüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik tenha başına yerinde olmadı. Imdi kaliteli ve katıksız içerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Peki tekst içeriklerinin bu derece önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan içerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Antraktştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli boşlukç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu durum, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece fikirlidır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Sözcük Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 kelime yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilgi tam olarak yerinde değildir. Bunun en esaslı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlangıçlık kabil zir başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere aldırmaz ulaşılabilmesi adına derunğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları süresince geçerlidir. Mebdelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve zir başlangıçlıklarımızda behemehâl amaç anahtar kelime ile başlangıçlamamız botlara içerik hakkında iyi bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı ifade edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlangıçlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden ziyade H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer başlangıçlık etiketlerinden elan heybetli başüstüneğu için bir sayfanın hamur anne başlangıçlığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir iş başlangıçlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu zir başlangıçlıklar ile ifade edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve diğer zir başlangıçlıklar ise yeniden güzel bir hiyerarşide başlamak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Yolı ve Necip şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite noktaınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve fuzuli bir kod örgüsı alegori ak ve aldırmaz taranabilir bir kod örgüsı ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Nasıl Artırılır
Sayfa çabuklukı, derunğin kullanıcı tarafından sahnelenene derece güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden saat ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Yolı Neden Önemli?
Öncelikle kent çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan ziyade saat nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O saat çabucak bazı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci kanatında Gzip kullanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu çalışmalemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde geçirmek alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabil birbir hayli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; mürtefi trafiğe bağlı düşüt izole bant rahatliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ ilişkisına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayıcınız ile mütalaaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise içerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Kontra halde fayda beklerken hüsran müşahede durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı güzel indirdiğinde, muktezi alanlarda mevki vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını güvenilir oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçiyi cihetıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hamur amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran zirdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli derunğin teşekkül süresini ifade etmektedir. Majör içerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece güzeşte süre içerisinde, sayfada kâin deşenlerin güzel boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene derece güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği için ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından iyi vergilanmasını ve taharri sonuçlarında güzel indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; konu başlangıçlıkları ve açıklamaları, tat alma organı etiketleri, güzel konu bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına kez heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli hassas ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en heybetli hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en heybetli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çalışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dilküşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çalışmalara, bir gayrı değçalışmale “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google güzel orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan hassas davranılması müstelzim iş olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler için muhatara bildirme etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir içerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir başlangıçkalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en heybetli ve eleştiri yanlışlık burada başlangıçlıyor. SEO ile müteallik zevat, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, kalın ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz katıksız yollardan alınmayan ve ücretli alınan ilişkilar alegori, kaliteli ve gündeş içerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en yaraşır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Tabi ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has örgüsı olması dolayısıyla, projeye özel çalışma örgülması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, güzel bir çalışma çekimı oluşturarak, çalışmalemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, güzel ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi yaraşır çalışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yaraşır stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir