Ankara Seo Hizmetleri Türkiye

SEO Nedir, Doğal SEO Çalışması Nite Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki kontralığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli kellelı kurallar ile reva hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çalışması Nite Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her vakit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir muhtevai optimizasyonlar, teknik yapı ve sağlam muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek gerekirse anahtar kelime mabeyinştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı mevzularını henüz detaylı ve ast kellelıklar halinde inceleyerek, nite esen bir SEO çalışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Mimarilır?
şehir muhtevai SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel muhtevaeriklerimiz, hijyenik ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu mabeyin yüz ve belli kellelı arama motoru etiketleridir. şehir muhtevai optimizasyonunda asliye gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız muhtevain aşağıda şehir muhtevai SEO mevzularını ast kellelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız makalelar ne derece kaliteli ve natürel olursa, o derece şahıs muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam muhtevaeriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite Mimarilır?
Metin dâhilğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hâlet günümüzde çok değfiilti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik yegâne başına kifayetli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Peki sağlam muhtevaeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nite muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan muhtevaerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birşunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Erek kitlenizin sorularına yanıt veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birşunca mabeyinç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâlet, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece akildır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lügat Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 kelime geneı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak kifayetli değildir. Bunun en dobra kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değfiiltirebilirsiniz.

4- Mirlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kellelık üzere ast kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere aldırmaz ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Mirlıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içinde geçerlidir. Mirlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve ast kellelıklarımızda kesinlikle erek anahtar kelime ile kellelamamız botlara muhtevaerik hakkında esen bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı dışa vurum edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kellelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak bir tomar H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de vesair kellelık etiketlerinden henüz önemli başüstüneğu muhtevain bir sayfanın ana esas kellelığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast süje kellelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu ast kellelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve vesair ast kellelıklar ise tekrar muhik bir hiyerarşide bulunmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Ivintiı ve Eksiksiz şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve zait bir kod dokuması yerine hijyenik ve aldırmaz taranabilir bir kod dokuması ile kontralaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sahife yolı, dâhilğin kullanıcı tarafından hayallenene derece geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden vakit ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Ivintiı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir tomar vakit etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O vakit vakit kaybetmeden bazı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu yanında Gzip kullanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve zait bütün karakterler) Bu fiillemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde inşa etmek yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere birşunca dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faziletli trafiğe demetlı düşüt izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ kontaksına iye sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayannız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki kontralığı ise muhtevaerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife yolımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken ziyan görme durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, vacip alanlarda taraf kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçesen huzurıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz düşüncemlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen ana amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli dâhilğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Mehabetli muhtevaerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran kayranıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas derece geçen müddet içerisinde, sayfada bulunan dahişenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine iye olmayan görseller, sahife yüklenene derece geçen müddet içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği muhtevain ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir muhtevai SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından esen vergilanmasını ve arama neticelerinda muhik indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sahife kellelıkları ve izahatı, yürek etiketleri, muhik sahife bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Akıllıca dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına kez heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli rafine ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en önemli hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en önemli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çalışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dcivarüşü müşkül yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çalışmalara, bir farklı değfiille “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz rafine davranılması gereken süje olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler muhtevain ateş genişlik etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir kellekalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en önemli ve ciddi suç burada kellelıyor. SEO ile müteallik zevat, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, kalın ve kalitesiz selen sitelerinden alınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval natürel yollardan alınmayan ve ücretli alınan kontaklar yerine, kaliteli ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişmüterakki en reva bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Tabi ki ne derece derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü dokuması olması haysiyetiyle, projeye özel çalışma dokumalması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çalışma düşünceı oluşturarak, fiillemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, muhik ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, vacip reva çalışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size reva stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir