Ankara Seo Eğitimi Türkiye

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Elbette Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli serlı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Gestaltlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her devir kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bâtıni optimizasyonlar, fen yapı ve dayanıklı bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ayırmak gerekirse anahtar sözcük çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bâtıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt serlıklar halinde inceleyerek, ne oflaz bir SEO çallıkışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Gestaltlır?
Kent bâtıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel bâtıneriklerimiz, ak ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu çatlak faça ve belirli serlı arama motoru etiketleridir. Kent bâtıni optimizasyonunda asıl amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız bâtınin dunda kent bâtıni SEO mevzularını alt serlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız yazılar ne derece kaliteli ve tabii olursa, o derece nüfus bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı bâtıneriklerimiz derece ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Gestaltlır?
Metin gönülğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese hasetmüzde çok bileğemekti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik hareketsiz başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve tabii bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Evet dayanıklı bâtıneriklerinin bu derece önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bâtınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birokkalı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birokkalı ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Açıklıkştırması
Garaz kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birokkalı çatlakç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece akildır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Lügat Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Bazı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en aynalı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğemektirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana serlık gibi alt serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı alt serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere sükûnet ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları zarfında geçerlidir. çıbanlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve alt serlıklarımızda kesinlikle hedef anahtar sözcük ile serlamamız botlara bâtınerik karşı oflaz bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına serlıklarımızı söylem edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana serlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak fazla H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki serlık etiketlerinden daha kebir başüstüneğu bâtınin bir sayfanın kaynak ana serlığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt süje serlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu alt serlıklar ile söylem edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve öteki alt serlıklar ise yine hakikat bir hiyerarşide olmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Süratı ve Necip Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve zait bir harf gestaltsı alegori ak ve sükûnet taranabilir bir harf gestaltsı ile karşıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Konu Süratı Nedir, Elbette Artırılır
Konu süratı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene derece sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Konu süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Kent Süratı Neden Önemli?
Öncelikle kent süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha fazla devir kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O devir yemeden içmeden temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce sunucu kanatında Gzip yararlanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve zait tüm karakterler) Bu emeklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde ika etmek alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Fazla Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent bâtınin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları gibi birokkalı dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mürtefi trafiğe bentlı bağan izole bant kocaliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ temassına ehil sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise bâtınerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Münasebetsiz halde yarar beklerken beis görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, lüzumlu alanlarda belde vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını ağırbaşlı oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçoflaz taçıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ayırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında kaynak amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir gönülğin tekevvün süresini söylem etmektedir. Mehabetli bâtınerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ayırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana derece sabık süre içinde, sayfada mevcut deşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine ehil olmayan görseller, konu yüklenene derece sabık süre içinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği bâtınin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bâtıni SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla oflaz rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda hakikat indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen serlıca parametreler; konu serlıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, hakikat konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına yöntem harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duygun ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en kebir hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en kebir sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Aksi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, gelişememiş dyöreüşü emekli yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir diğer bileğemekle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha duygun davranılması gereken süje olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bâtınin korku en etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok yalınç. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir serkalarına referans ayırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en kebir ve nazik kusur burada serlıyor. SEO ile müteallik kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, yoğun ve kalitesiz selen sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar alegori, kaliteli ve şimdiki bâtınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne derece uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık gestaltsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, emeklemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, hakikat ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu makul çallıkışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size makul stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir