Ankara Seo Danışmanlığı Türkiye

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli kellelı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle geçmek üzere tüm arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Nasıl Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her gün birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir içi optimizasyonlar, beceri yapı ve sağlam içerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek vermek icabında anahtar lafız boşlukştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir içi ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt kellelıklar halinde inceleyerek, ne güzel bir SEO çdüzenışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
Kent içi SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel içeriklerimiz, nezih ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu boşluk yan ve belirli kellelı arama motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda zemin gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız için dunda şehir içi SEO mevzularını alt kellelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, birinci sınıf dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız kırlar ne derece birinci sınıf ve katıksız olursa, o derece nefer içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam içeriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Dayanıklı dâhilğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu durum günümüzde çok bileğfiilti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik tek başına yeterli olmadı. Imdi birinci sınıf ve katıksız içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Peki sağlam içeriklerinin bu derece önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan içerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birşunca boşlukç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu durum, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Lügat Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Bazısı kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en dobra muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğfiiltirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel kellelık kabilinden alt kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere ak ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Temellıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları süresince geçerlidir. Temellıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve alt kellelıklarımızda mutlaka garaz anahtar lafız ile kellelamamız botlara içerik üzerine güzel bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kellelıklarımızı anlatım edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel kellelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta takkadak fazla H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı kellelık etiketlerinden elan balaban olduğu için bir sayfanın hamur temel kellelığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bahis kellelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu alt kellelıklar ile anlatım edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt kellelıklar ise gine sahih bir hiyerarşide geçmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve Münezzeh Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir kod örgüsı adına nezih ve ak taranabilir bir kod örgüsı ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Gayretı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sahife gayretı, dâhilğin kullanıcı tarafından manzaralenene derece sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren gün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Gayretı Ne Önemli?
Öncelikle şehir gayretının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan fazla gün kalmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O gün takkadak bazı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci semtında Gzip kullanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu fiillemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, az genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde olmak adına, 2 yahut elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

çokça Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir için bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden birşunca dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Adidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; mürtefi trafiğe sargılı az izole bant ferahliği, hatalı database sorguları, az internet temassına malik takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayıcınız ile mütalaaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise içerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu gayretımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Pahal halde yarar beklerken hüsran rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, gerekli alanlarda görev düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını resmî oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel huzurıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek vermek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna bakarak dundaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban dâhilğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Kocaman içerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Doğrusu sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek vermek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel derece sabık müddet içerisinde, sayfada mevcut deşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik bileğerlerine malik sıfır görseller, konu yüklenene derece sabık müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği için ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel idraklanmasını ve arama sonuçlarında sahih indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, sahih konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına maksat açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duyarlı ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en balaban hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en balaban nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dyöreüşü kuvvet yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir başka bileğfiille “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan duyarlı davranılması müstelzim bahis olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler için korku bildirme etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir içerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir kellekalarına referans vermek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en balaban ve eleştiri yanılgı burada kellelıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, konsantre ve kalitesiz sava sitelerinden düzenınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu merkez katıksız yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan temaslar adına, birinci sınıf ve gündeş içerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, kadir ve satış enseışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne derece uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has örgüsı olması nedeniyle, projeye özel çdüzenışma örgülması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çdüzenışma tasarı oluşturarak, fiillemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, sahih ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli orantılı çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size orantılı stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir